Belenco İnsan Kaynakları Politikası

Biz, yeni olasılıklar yaratmak için durmadan araştıran, geliştiren ve işine tutkuyla bağlı vizyonerleriz. Sektörümüzün ve müşterilerimizin beklentilerini güvenle karşılamak için, yüksek performansla ve verimlilik odaklı çalışırız.

Aynı zamanda trendleri, teknolojik gelişmeleri ve endüstri standartlarını da takip eder; sadece dünyayı geliştirmek için adapte olmak değil, değişimin kendisine de öncülük etmek isteriz.

Sürekli yeni çözümler, renkler, desenler, formüller üreten yüksek teknolojiye sahip ve sektöründe bir ilk olan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezimizde dönüşümü başlatır, alanında en tecrübeli kişilerden oluşan insan kaynağımızla yeniden icat ederiz.

Belenco’nun Kalite - Tasarım - Teknoloji - Verimlilik - İnsan felsefesi, eğitim ve sektörel gelişim alanında Belenco Akademi ile hissedilmektedir.

Belenco Akademi

Belenco, kuvars yüzeyler pazarının önde gelen üreticilerinden birisi olarak, sosyal sorumluluk misyonu içerisinde, sektörün gelişimi, sektöre doğrudan veya dolaylı hizmet veren tüm paydaşlarının bilgi ve becerilerini paylaşması için platformlar yaratılması ve sektöre etkin ve yetkin yeni istihdam alanı ve kariyer imkanları yaratılması, sektöre özel yetkinlik ve etkinlik alanları oluşturulması konusunda üzerine düşen görevler olduğuna inanmaktadır.

Belenco Akademi, sektörün ve sektör elemanlarının eğitim ve gelişimine hizmet edecek şekilde planlanacak tüm faaliyetlerini; eğitim çalışmaları, etkinlik ve yarışmalar, sosyal sorumluluk projeleri, seminer, konferans ve paneller olarak ana hatlarıyla belirlemiştir.

Belenco, sürekli gelişim odaklı tasarlanan iş modeli, teknolojinin zirvesindeki üretim tekniklerine sahip olan tesisi, AR-GE (araştırma geliştirme) ve ÜR-GE (ürün geliştirme) yatırımlarına verdiği önem ile ulaştığı başarıyı Belenco Akademi’de de sürdürmek üzere çalışmaktadır.

Kariyer Fırsatları

Kariyer fırsatlarımızı incelemek için tıklayınız!

Belenco
KATALOĞUMUZU İNCELEYİN