Ödüllere Doyamıyoruz!

Perla: Yaşam alanlarınızda çekici bir güzellik yaratan, doğal damarları inci beyazı ile karakterize edilen Perla, 2017’de dünyanın en prestijli ve etkili tasarım ödülü olan A Design Award ile ödüllendirildi. 

Marquina Lavagna: Derin siyahın sofistike zarafeti üzerinde marjinal dokunuşları ile tasarlanan Marquina Lavagna uluslararası jüriler tarafından 2020 senesinde German Design Award ve Iconic Award’a, sektöre kattığı değer ve kullanıcı odaklı olması sayesinde ise German Innovations Award’a layık görüldü.

Calacatta Veneto: Ünlü Calacatta deseninin en keyifli yorumu olan Calacatta Veneto 2020 senesinde German Design Awards, Iconic Award, German Innovation Award ve akıllı ve sürdürülebilir tasarımı sayesinde de 2019 yılında IDA Design Award’a layık görüldü.

Kashmera White: Damarların ahenkle hareket ettiği, kaşmir görünümlü tasarımımız Kashmera White 2019 yılında dünyanın en prestijli ve etkili tasarım ödülü olan A Design Award’ın sahibi oldu. 2020 senesinde ise Kashmera White’ın uluslararası ödüllerine German Design Award, German Innovation Award ve Iconic Award eklendi. 

La Luna: İlhamını evrende tüm görkemi ile kendini gösteren parçalardan alan La Luna, dünyaca ünlü tasarım yarışması iF Design Award 2020 kazananları arasında yerini aldı.

Teos: Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden olan A' Design Award yenilikçi ve yaratıcı tasarımı sayesinde 2020’de, doğal ve ince hareketlerle bezenmiş çarpıcı uzun damarlara sahip Teos’un oldu.

Avalanche: Işığı geçiren şeffaf yapısıyla bulunduğu ortama lüks ve canlılık getiren, iç  mekan tasarımlarında yenilikçi bir yorum olarak aydınlatıcı ve saydam bir görünüm kazandıran Avalanche, Yapı ve Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen ve bu yıl 25’incisi verilen Uluslararası Altın Çekül Ödülleri’nde ‘Yapıda İnovatif Ürün’ ödülünü kazandı.

Calacatta Victory: Calacatta’nın heykeltraşlara ilham veren desenini; kuvarsın dayanıklılığı, üstün teknolojimiz ve özgün estetik algımız ile yorumladık. Paris Design Award 2021 ödülüne layık görülen Calacatta Victory, kalite ve estetiği yaşam alanlarınızda bir araya getiriyor.

Iceberg: Kanada'dan Belenco’ya prestijli ve saygın bir ödül, bir mükemmellik damgası! Dünya çapında önde gelen profesyoneller ve akademisyenlerden oluşan uluslararası jüri değerlendirmesi sonucu Iceberg ürünümüz ile GRANDS PRIX DU DESIGN yarışmasından ödülle döndük.

KATALOĞUMUZU İNCELEYİN